Geef direct uw
voorkeur aan:
Aan strand
All inclusive
Met groep
Alleen vliegen
Kids mee
Webshop Keurmerk

Dagje Broekerveiling

Let op! Deze reis is bedoeld voor verenigingen, stichtingen, bedrijven en gezelschappen groter dan 25 personen.

Vertrek 08.00 uur – Thuiskomst 21.00 uur

(vertrek- en thuiskomsttijd bij volledig programma)

Route: Broek op Langendijk – Volendam

15_1Meer dan 100 jaar geleden werd in het Noord-Hollandse Broek Op Langendijk voor het eerst groente geveild en tot 1974 was er volop bedrijvigheid in om de veilinggebouwen. Nu is het een schitterend levend museum. Op de heenreis stoppen we voor koffie met gebak. Daarna rijden we naar Broek Op Langendijk. In het eerste gedeelte van uw bezoek maakt u een rondvaart langs het veilinggebouw, het oude kerkje, de molen en de Broekersluis, waar u in het ongerepte gedeelte komt van de Rijk der Duizend Eilanden. Nadat de rondvaartboot is afgemeerd wordt in het historische veilingrestaurant een West Friese koffietafel geserveerd. Aansluitend neemt u een kijkje in het binnenmuseum, dat onderdak biedt aan een unieke collectie schuiten en een verzameling historische tuinbouwgereedschappen. Daarna naar de veiling. Ook u kunt door middel van een druk op de afmijnknop groenten en bloemen kopen. Eenmaal iets gekocht wordt de koopwaar door meisjes in originele West Friese klederdracht naar u gebracht. Dan is er ook nog het buitenmuseum. U betreedt hier een doorsnee akker, met vroege aardappelen en kool, bekijkt een oude boomgaard of een kinderboerderij. Daarnaast zijn er tijdens het seizoen veel extra attracties zoals palingroken, sprietlopen, zuurkool maken etc. In de loop van de middag rijden we naar Volendam. Bekijk de prachtige geveltjes van de visserwoningen en de bedrijvigheid van het haventje. Misschien komt u op De Dijk nog een bekende Vollendammer tegen. Om half vijf rijden we terug naar uw opstapplaats. Indien geboekt gebruikt u onderweg het goed verzorgde afscheidsdiner.

15_2Groepsprijzen:

45-50 personen v.a. € 47,50

40-44 personen v.a. € 49,00

35-39 personen v.a. € 50,75

30-34 personen v.a. € 53,25

25-29 personen v.a. € 55,50

Inclusief:

• koffie met gebak

• rondvaart

• West Friese koffietafel

• rondleiding Broeker Veiling

• vervoer per luxe touringcar

Evt. uitbreiding:

• diner v.a. € 12,50

Alle prijzen per persoon per touringcar.

Voor meer informatie kunt u een reactie achterlaten via het contactformulier of; het bel-mij-terug formulier invullen zodat wij u kunnen terugbellen.